Audi Cup: Real Madryt wygrał 5:3 z Fenerbahce w meczu o trzecie miejsce

Real Madryt wygrał 5:3 z Fenerbahce w meczu o trzecie miejsce turnieju Audi Cup. Początek spotkania dobrze rozpoczęli piłkarze tureckiego klubu.

W 6. minucie meczu bramkę na 1:0 zdobył Garry Rodrigues. Do wyrównania w 12. minucie spotkania doprowadził Karim Benzema. Kwadrans później Francuz ponownie umieścił piłkę w siatce i Real prowadził już 2:1. W 35. minucie meczu do wyrównania doprowadził Nabil Dirar. Po zmianie stron ponownie skutecznością popisał się Karim Benzema, który w 53. minucie zdobył trzecią bramkę. Sześć minut później, po golu Ozana Tufana, piłkarze Ersuna Yanala ponownie doprowadzili do remisu. Później jednak bramki zdobywali już tylko „Królewscy”. W 62. minucie gola strzelił Nacho, a w 80. minucie piłkę do siatki wpakował Mariano Diaz.