Transmisja z libacja na TikToku, na której po pijanemu opiekowali się dwójką małych dzieci.

Nawet 5 lat więzienia może grozić rodzicom z Rudy Śląskiej, którzy po pijanemu opiekowali się dwójką małych dzieci, a libację transmitowali na TikToku. Policja interweniowała w ich mieszkaniu po informacjach przekazanych przez zaniepokojonych internautów.

“Wczorajszej nocy rudzcy policjanci otrzymali aż trzy zgłoszenia od osób, które trafiły na relację online z imprezy. Małżeństwo i ich towarzysz w trakcje libacji alkoholowej prowadzili transmisję na TikToku , w trakcie której zapraszali kolejnych uczestników z alkoholem, podając adres. Obserwujący relację zauważyli, że w mieszkaniu  są małe dzieci, w tym niemowlę a rodzice są pijani” -poinformowała rudzka policja. 

Zgłaszający podali dyżurnemu adres, a ten wysłał na miejsce patrol. Okazało się że w mieszkaniu było troje dorosłych-rodzice dzieci i kolega.  Wszyscy byli pijani. Mężczyźni mieli po 1,8 promila a matka dzieci 2,1 promila alkoholu w organizmie. 

Dziećmi zaopiekowała się babcia mieszkająca w tym samym bloku. Rodzice odpowiedzą wkrótce  przed policją i prokuraturą-może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.