Najpierw łzy wzruszenia, potem łzy rozpaczy. Wicemistrzowie Polski rozpoczęli sezon od falstartu. Legia Warszawa – Pogoń Szczecin 1:2

Falstart wicemistrzów Polski. Legia Warszawa przegrała 1:2 z Pogonią Szczecin w pierwszym meczu sezonu 2019/2020. W 58. minucie prowadzenie dał stołecznym Sandro Kulenović, który celną główką wykończył dośrodkowanie Waleriana Gwilii z rzutu rożnego.

Legioniści cieszyli się z korzystnego wyniku jedynie przez 3 minuty. W 61. minucie do remisu doprowadził Adam Buksa. W 83. minucie gola na wagę trzech punktów dla “Portowców” strzelił Zvonimir Kożulj. Jeszcze przed spotkaniem doszło do wzruszających scen. Z drużyną oficjalnie pożegnali się Kasper Hamalainen i Arkadiusz Malarz. Były golkiper stołecznych ze łzami w oczach powiedział, że legionistą się jest, a nie bywa. Został za to nagrodzony burzą oklasków ze strony kibiców warszawskiego klubu.