Lisa Marie Presley nie żyje. Jedyna córka króla rock’n’rolla Elvisa Presleya.

W wieku 54 lat zmarła w Kalifornii amerykańska piosenkarka Lisa Marie Presley, córka legendy rock’n’rolla Elvisa Presleya – poinformowały w czwartek wieczorem czasu lokalnego amerykańskie media, powołując się na jej rodzinę.

Lisa Marie Presley została w czwartek przewieziona do szpitala – podały amerykańskie media. Jedyna córka Elvisa Presleya została przyjęta z zatrzymaniem akcji serca. Wieczorem w czwartek czasu lokalnego podano, że piosenkarka zmarła w wieku 54 lat.

„Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie” – napisała Priscilla Presley w komunikacie prasowym przesłanym serwisowi „People”.

Jeszcze we wtorek wieczorem Lisa Marie Presley i jej matka były na gali rozdania Złotych Globów, podczas której uhonorowany został Austin Butler za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym „Elvis”.

Oprócz Danny’ego Keougha, z którym rozwiodła się w 1994 r., Lisa Marie Presley była także żoną Nicolasa Cage’a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda.

W 2020 roku syn piosenkarki, 27-letni Benjamin Keough, który od dawna zmagał się z depresją i uzależnieniami, odebrał sobie życie.

Lisa Marie Presley była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya. Jej legendarny ojciec zmarł w 1977 roku w wieku 42 lat na atak serca.