“Chcielibyśmy przyozdobić wszystkie mury”. W więzieniu w Rawiczu powstaje niepodległościowy mural

Na murach więzienia w Rawiczu powstaje mural niepodległościowy. Ma być gotowy już na początku listopada.

zdjęcie
Tutaj w okresie wojny, w okresie okupacji i w okresie stalinowskim karę pozbawienia wolności odbywało i zostało zmęczonych wielu bohaterów narodowych, którzy walczyli o niepodległość - powiedziała Ewa Szulc, rzeczniczka prasowa dyrektora zakładu karnego w Rawiczu.|
Chcielibyśmy, żeby udało nam się przyozdobić wszystkie mury

powiedział burmistrz Rawicza, Grzegorz Kubik.

Wybrane dla Ciebie