19-latek zostawił w samochodzie dwie ranne pasażerki i próbował popełnić samobójstwo. Trzy osoby w szpitalu po wypadku pod Pleszewem

Samochód z trojgiem młodych osób uderzył w budynek gospodarczy w miejscowości Karsy pod Pleszewem w Wielkopolsce. Dwie nastolatki zostały przewiezione do szpitala, w tym jedna w ciężkim stanie. Prowadzący samochód 19-latek uciekł z miejsca zdarzenia. Próbował popełnić samobójstwo, wieszając się na terenie posesji, w której mieszka. Został przewieziony do szpitala, jego stan jest ciężki.

zdjęcie
Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze i uderzył w budynek - poinformowała Monika Kołaska z policji w Pleszewie.|
Huk. Kierowca przejeżdżającego samochodu krzyknął, że jest wypadek. Pobiegliśmy udzielić poszkodowanym pierwszej pomocy

relacjonował świadek zdarzenia Marek Dobrzyński.
|

Przykryliśmy je kocem, kołdrą. Czekaliśmy za karetką aż przyjedzie

mówił Dobrzyński.

Policja bada przyczyny wypadku.

Wybrane dla Ciebie