PolskaZarzuty za zabójstwo młodego piłkarza. Sąd w Katowicach przedłużył areszt nożownika

Zarzuty za zabójstwo młodego piłkarza. Sąd w Katowicach przedłużył areszt nożownika

Dariusz N. usłyszał zarzut zabójstwa 19-latka, jak również zarzut usiłowania zabójstwa zabójstwa ojca tego młodego człowieka. Został przesłuchany w prokuraturze, nie przyznał się do tych zarzutów i odmówił składania wyjaśnień – poinformowała Marta Zawada-Dybek z Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Zarzuty za zabójstwo młodego piłkarza. Sąd w Katowicach przedłużył areszt nożownika

Katowicki sąd do trzech miesięcy przedłużył areszt dla Dariusza N. Oskarżony miał zabić młodego piłkarza w sierpniu 2016 r. Jego ofiara wracała ze swojej imprezy urodzinowej. W centrum Katowic doszło do bijatyki, w której Dariusz N. miał zadać śmiertelne ciosy nożem.
Był poszukiwany przez kilkanaście miesięcy. W październiku 2017 został zatrzymany w Hiszpanii przy pakowaniu marihuany. Całkowicie zmienił wygląd – zapuścił włosy i brodę, schudł. Na początku stycznia trafił do aresztu w Polsce.

Wybrane dla Ciebie