Wielki powrót Arkadiusza Milika. Polak zdobył klasycznego hat-tricka w Lidze Mistrzów

Napoli pokonało KRC Genk 4:0 i awansowało do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Do wygranej szczególnie przyczynił się Arkadiusz Milik, który zdobył klasycznego hat-tricka w pierwszej połowie spotkania. Na gola w Lidze Mistrzów 25-latek czekał ponad dwa lata. Po raz ostatni w tych rozgrywkach reprezentant Polski strzelił 13 września 2017 roku. Wówczas jego zespół przegrał z Szachtarem Donieck 1:2.

We wtorek (10.12) Polak wystąpił po raz pierwszy po kontuzji, która wykluczała go z pięciu ostatnich spotkań. Ponadto 72 minuty na placu gry spędził również Piotr Zieliński. Z kolei w barwach belgijskiego zespołu zabrakło Jakuba Piotrowskiego.