Silne burze nawiedziły Teksas

Silne burze nawiedzające Teksas zawsze budzą niepokój i przerażenie. Tym razem jednak, ich skutki były szczególnie dotkliwe dla mieszkańców Irving. W czwartek, grad, silny wiatr i tornado spowodowały zniszczenia w całym rejonie, w tym w salonie samochodowym Autos of Dallas.

Właściciele i pracownicy salonu byli w szoku, kiedy zobaczyli, jak grad i silny wiatr niszczą ich miejsce pracy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale zniszczenia są ogromne. Powalone drzewa i zniszczone samochody przypominają o sile żywiołów i jak ważne jest, aby mieć odpowiednie zabezpieczenia podczas takich sytuacji.

„Gdyby spadł, ktoś tam wszedł, byłoby naprawdę źle” – powiedział Michael Brown, mieszkaniec Irving, komentując sytuację. To prawda, że ​​mogłoby się stać coś znacznie gorszego, gdyby ludzie byli w salonie podczas burzy. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze zachować ostrożność i słuchać ostrzeżeń meteorologicznych.

National Weather Service wydało kilka ostrzeżeń o burzach w środkowym i północnym Teksasie, ale niestety nie dało się uniknąć zniszczeń.