Polska przegrała z Holandią na pożegnanie Ligi Narodów.

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała w Chorzowie z Holandią 1:2. W ostatnim meczu tegorocznej Ligi Narodów biało-czerwoni szybko objęli prowadzenie. Gola w 5. minucie spotkania po indywidualnej akcji strzelił Kamil Jóźwiak. Polacy utrzymywali prowadzenie do 74. minuty, kiedy rzut karny na bramkę zamienił Memphis Depay. Zwycięskie trafienie dla Holendrów w 84. minucie zaliczył Georginio Wijnaldum.

Zagraliśmy dobre spotkanie. Oczywiście Holendrzy mieli swoje sytuacje, ale straciliśmy gole dopiero w końcówce po stałych fragmentach gry. Pozostaje pewien niedosyt

powiedział po meczu selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek.

Biało-czerwoni zajęli trzecie miejsce w grupie, Holandia drugie. Awans do Final Four uzyskała reprezentacja Włoch. Do dywizji B spada Bośnia i Hercegowina.