Lionel Messi gra z kontuzją uda

FC Barcelona ma kłopoty kadrowe. Z powodu urazu wypadł m.in. Luis Suarez, który nie zagra co najmniej do maja. Z problemami zdrowotnymi zmaga się także Ousmane Dembele, który zerwał mięsień dwugłowy. Teraz telewizja „ESPN” poinformowała o kontuzji kolejnego ważnego zawodnika w ekipie Quique Setiena – Lionela Messiego. 

zdjęcie

Kapitan Katalończyków od dłuższego czasu ma grać z kontuzją uda. Mimo problemów wystąpi także w najbliższym meczu z Athletic Bilbao. Po jego zakończeniu lekarze Barcelony mają podjąć o ewentualnej przerwie Argentyńczyka. Jeśli uraz się pogłębi, Messiego może czekać dłuższa przerwa.

Messiemu nie pomagają treningi prowadzone przez Quique Setiena. Jest bardzo zmęczony – wyjaśniło „ESPN”. – Argentyńczyk boryka się z kontuzją, ale z powodu urazów Luisa Suareza i Ousmane Dembele przełamał barierę bólu - dodali dziennikarze.
Wybrane dla Ciebie