Wypadek miał miejsce na jezdni prowadzącej w stronę Warszawy. W wyniku zderzenia pięć osób odniosło obrażenia i zostało przewiezionych do szpitala.
Po zdarzeniu trasa w kierunku stolicy została całkowicie zablokowana. Kierowcy jadący w stronę Warszawy muszą korzystać z objazdów przez węzeł Wrocław Zachód.
Służby pracują na miejscu nad usunięciem wraków i uprzątnięciem jezdni. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godzin wieczornych.
Policja ustala okoliczności wypadku. Apelujemy o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania objazdów.