“Wstyd. Niewiarygodne, co się z nami stało”. Piłkarze reprezentacji po kompromitacji w Kiszyniowie

Kompromitująca porażka polskiej reprezentacji w Kiszyniowie. Biało-czerwoni w eliminacyjnym meczu do Euro 2024 przegrali 2:3 z Mołdawią. Wynik dziwi zarówno komentatorów jak i kibiców, bo do przerwy nasza reprezentacja prowadziła 2:0. Tak o sensacyjnej porażce wypowiadali się po meczu sami piłkarze.

– Popełniliśmy jeden, drugi błąd i nagle straciliśmy pewność siebie. Zupełnie zatraciliśmy się w tym, jak mamy grać. Nie było spokoju, koncentracji. Niewiarygodne, co się z nami stało – podsumował Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji.

Myślę, że duży wstyd. Zwłaszcza jeśli chodzi o to, co pokazaliśmy w drugiej połowie. Nie mamy prawa przegrać takiego spotkania, a jednak przegraliśmy… Tak jak powiedziałem, wstyd, bo nie znajdę innego słowa… – przyznał Arkadiusz Milik.

Po trzech meczach Polska ma tylko trzy punkty. W tabeli grupy E biało-czerwoni spadli na czwarte miejsce. Wyprzedzają tylko drużynę z Wysp Owczych.