Niedziela upalna i burzowa na południu, poza tym ciepło i słonecznie

Na południu przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Poza tym słonecznie. Temperatura maksymalna w dzień od 26 st. na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, wschodni.

W poniedziałek na południu przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Poza tym słonecznie. Temperatura maksymalna w dzień od 27 st. na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, wschodni.

We wtorek na południu i zachodzie przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Poza tym słonecznie. Temperatura maksymalna w dzień od 27 st. na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, południowo-wschodni.

W środę na Suwalszczyźnie i Dolnym Śląsku pogodnie. Poza tym przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna w dzień od 26 st. na Suwalszczyźnie do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, południowo-wschodni.

W czwartek na Dolnym Śląsku pogodnie. Poza tym przelotne opady deszczu i burze – lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna w dzień od 25 st. na Suwalszczyźnie do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, południowo-wschodni.