Poniedziałek chłodny i deszczowy w całym kraju. Na południowym-wschodzie lokalne burze

Poniedziałek w całym kraju będzie deszczowy. Ponadto na południowym-wschodzie lokalnie wystąpią burze. Temperatura maksymalna w dzień od 15 st. na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr dość silny i silny, w porywach do 90 km/h, zachodni i południowo-zachodni. Na Bałtyku sztorm 8st. Beauforta.

We wtorek popada na północy i zachodzie. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień od 13 st. na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni.

W środę pogodnie będzie tylko na Suwalszczyźnie. W innych częściach kraju wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień od 15 st. na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

W czwartek na północy i wschodzie przelotne opady deszczu. Poza tym pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień od 13 st. na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

W piątek przelotny deszcz na północy. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień od 12 st. na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.