Matka organizuje zbiórkę na pomnik dla syna. Zmarł po długiej chorobie

Życie jest nieocenionym darem, który można otrzymać nawet więcej niż raz – tak uważa kobieta, która straciła swojego syna w wieku zaledwie 16 lat. Chłopiec, po przeszczepie, który dał mu szansę na nowe życie, cieszył się każdym dniem, mimo bólu i trudności. Niestety, niewydolność wielonarządowa przerwała jego młode życie. „Mój syn był prawdziwym wojownikiem. Przez […]

Życie jest nieocenionym darem, który można otrzymać nawet więcej niż raz – tak uważa kobieta, która straciła swojego syna w wieku zaledwie 16 lat. Chłopiec, po przeszczepie, który dał mu szansę na nowe życie, cieszył się każdym dniem, mimo bólu i trudności. Niestety, niewydolność wielonarządowa przerwała jego młode życie.

„Mój syn był prawdziwym wojownikiem. Przez krótkie lata swojego życia przeszedł przez niesamowite cierpienia, ale nigdy się nie poddawał, nawet w najtrudniejszych chwilach. To niesamowite, jak wiele siły i determinacji potrafił znaleźć w sobie” – mówi ze łzami w oczach pani Marta, matka chłopca.

Teraz jej największym marzeniem jest uczczenie pamięci syna poprzez postawienie mu pomnika. „Chciałabym, aby miał miejsce, gdzie wszyscy, którzy go kochali, mogliby się zatrzymać, wspominać i oddać hołd jego odwadze” – wyjaśnia.

Z determinacją zbiera środki na pomnik, lecz przyznaje, że potrzebuje wsparcia. „To ostatnia rzecz, jaką mogę dla niego zrobić. Chcę, aby jego pamięć trwała i była dla nas wszystkich źródłem siły i inspiracji” – dodaje pani Marta.

Zbiórka na pomnik wojownika życia jest już bliska realizacji, ale każda pomoc ma znaczenie. Matka zmarłego chłopca serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą uczcić pamięć jej syna, do wsparcia inicjatywy.

„Dziękuję z całego serca każdemu, kto zdecyduje się pomóc. To dla mnie ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach” – kończy pani Marta.

Inicjatywa matki spotyka się z szerokim odzewem w społeczności, która docenia jej siłę i determinację w walce o upamiętnienie syna, który pomimo młodego wieku zostawił po sobie niezapomniane ślady odwagi.

zbiórkę można wesprzeć na siepomaga.pl