Zmarła 37 letnia pacjentka zakażona koronawirusem

Dziś rano w szpitalu jednoimiennym w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami. Pacjentka została przetransportowana ze szpitala w Wolicy k. Kalisza. Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci.

zdjęcie

Jednocześnie informujemy że mamy 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Wybrane dla Ciebie