Włosi rzutem na taśmę pokonali Polaków. Mancini: Trzeba wierzyć w zwycięstwo do samego końca. Ja zdobyłem mistrzostwo Anglii w 95 minucie gry

Reprezentacja Włoch w ramach Ligi Narodów UEFA wygrała z Polską 1:0 po golu Cristiano Biraghi’ego w 92 minucie spotkania. Tym samym ekipa Roberto Manciniego wciąż może zająć pierwsze miejsce w dywizji A. Włoski selekcjoner przyznał, że liczył w triumf swojego zespołu do samego końca.

Ja wygrałem ze swoją drużyną mistrzostwo Anglii po golu w 95 minucie spotkania. Zawsze wierzę w korzystny wynik do ostatniej minuty meczu. Piłka nożna jest nieprzewidywalna. Trzeba wierzyć w zwycięstwo do samego końca. Gdybyśmy zremisowali lub przegrali, to i tak nic wielkiego by się nie zmieniło, jeśli chodzi o proces budowania tej drużyny i jej rozwój

powiedział selekcjoner reprezentacji Włoch.