W 50 polskich miastach powstały “jadłodzielnie”. Miejsca, w których można przekazać nadmiar żywności potrzebującym

W 50 polskich miastach w ramach akcji “Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” powstały „jadłodzielnie”, czyli miejsca, w których można przekazać potrzebującym nadmiar poświątecznej żywności.

zdjęcie
To bardzo dobry pomysł, bo w każdym domu jest coś czego kupimy za dużo - powiedziała jedna z mieszkanek Szczecina.|
To jest bardzo potrzebne, dziękuje wszystkim ludziom

powiedział bezdomny, korzystający z „jadłodzielni”.

Wybrane dla Ciebie