To bardzo dobry pomysł, bo w każdym domu jest coś czego kupimy za dużo - powiedziała jedna z mieszkanek Szczecina.|
To jest bardzo potrzebne, dziękuje wszystkim ludziom
W 50 polskich miastach w ramach akcji “Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” powstały „jadłodzielnie”, czyli miejsca, w których można przekazać potrzebującym nadmiar poświątecznej żywności.