Polacy poznali ostatniego rywala na Euro 2021. Słowacja pokonała w barażu Irlandię Północną

Piłkarska reprezentacja Polski poznała ostatniego grupowego rywala na Euro 2021. W czwartek (12 listopada) awans na turniej wywalczyli Słowacy, którzy pokonali w barażu Irlandię Północną 2:1. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w dogrywce, a zwycięski gol dla naszych południowych sąsiadów padł w 110. minucie. Słowacy prowadzili od 17. minuty po golu pomocnika Parmy Juraja Kucki.

Irlandia Północna wyrównała w 88. minucie, a do siatki trafił – samobójczym strzałem – obrońca Milan Skriniar. W dogrywce szalę zwycięstwa przechylił na korzyść Słowaków Michal Duris. Nasi południowi sąsiedzi będą pierwszym rywalem Polaków w fazie grupowej Euro 2021. Zagramy z nimi 14 czerwca. 19 czerwca Biało-Czerwoni zmierzą się z Hiszpanami, a 23 czerwca – ze Szwedami.