Niewyobrażalna tragedia w Kansas City. Dziecko znalezione w piekarniku

W Kansas City, stanie Missouri, doszło do wstrząsającej tragedii, która poruszyła opinię publiczną. Mariah Thomas, matka dziecka, została oskarżona o spowodowanie śmierci swojego dziecka w wyniku “przypadkowego” umieszczenia go w piekarniku zamiast w łóżeczku.

Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili u malucha liczne oparzenia oraz stopione ubranie i pieluszkę, co świadczyło o tragicznych konsekwencjach tego czynu.

Prokurator Jean Peters Baker, komentując sprawę, podkreśliła makabryczny charakter zdarzenia i wyraziła głębokie współczucie z powodu utraty cennego życia. “Nasze serca są obciążone utratą tego cennego życia” – oznajmiła, wyrażając uznanie dla pracy służb ratowniczych i prokuratorów zaangażowanych w sprawę.

Zeznania świadków oraz komunikat policji wskazują, że tragiczny wypadek miał miejsce, gdy Thomas, w tragicznym błędzie, umieściła swoje dziecko w piekarniku. Świadek, do którego zadzwoniła kobieta, poinformował, że otrzymał od niej wiadomość o godzinie 13:00, z prośbą o natychmiastowy przyjazd do domu z powodu złego stanu dziecka. Po przybyciu na miejsce, mężczyzna poczuł zapach spalenizny i w foteliku znalazł ciało dziecka.

To tragiczne zdarzenie wywołało szok i niezrozumienie, jak doszło do tak niewytłumaczalnego aktu. Sprawa jest obecnie przedmiotem dochodzenia, a Mariah Thomas stoi w obliczu poważnych zarzutów.