Łukasz Fabiański wpuścił dwa gole w meczu z Arsenalem. West Ham United przegrał drugie spotkanie z rzędu

W sobotę (19.09) Arsenal wygrał u siebie 2:1 z West Ham United w meczu 2. kolejki Premier League. Alexandre Lacazette strzelił pierwszego gola dla “Kanonierów” w 25. minucie. Pod koniec pierwszej połowy wyrównał Michail Antonio. W 83. minucie Edward Nketiah pokonał Łukasza Fabiańskiego, zapewniając zwycięstwo Arsenalowi. West Ham United przegrał drugi mecz z rzędu. “Młoty” nie zdobyły jeszcze punktów w obecnym sezonie Premier League.

– Ostatecznie udało nam się wygrać ten mecz w końcówce. Właśnie takiej mentalności oczekuję od mojego zespołu. Do ostatnich chwil powinniśmy wierzyć, nawet jeśli spotkanie jest bardzo trudne. Ostatecznie zdobyliśmy 3 punkty. Musimy jednak wyciągnąć wnioski, bo pewne elementy są do poprawy

– powiedział Mikel Arteta.
  • W kilku fazach meczu stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje, ale nie byliśmy wystarczająco konsekwentni. Przed nami jeszcze długa droga – stwierdził trener Arsenalu.