Koniec małżeństwa Ariany Grande i Daltona Gomeza. Detale rozwodu

Małżeństwo Ariany Grande, amerykańskiej gwiazdy pop, i Daltona Gomeza, pośrednika w obrocie nieruchomościami, oficjalnie dobiegło końca. Sąd Najwyższy w Los Angeles zatwierdził rozwiązanie ich prawie trzyletniego związku, kończąc tym samym rozdział w życiu 30-letniej wokalistki i jej 28-letniego męża.

Ariana Grande, która wniosła pozew o rozwód pół roku temu, powołując się na nie do pogodzenia różnice, zgodziła się na jednorazową wypłatę 1,25 miliona dolarów Daltonowi Gomezowi jako część ugody. Związek pary rozpoczął się na początku 2020 roku, tuż przed globalną pandemią COVID-19, a ich ślub odbył się w maju 2021 roku w intymnej ceremonii w domu Grande w Montecito, w stanie Kalifornia.

W ramach ugody, Gomez otrzyma także połowę wpływów ze sprzedaży wspólnego domu w Los Angeles oraz zostanie pokryta kwota do 25 000 dolarów na opłacenie jego kosztów prawnych. Ariana Grande nie będzie musiała płacić byłemu mężowi alimentów.

Rozwód był możliwy do szybkiego sfinalizowania dzięki istniejącej umowie przedmałżeńskiej i braku dzieci z tego związku. Oboje nie mieli również żadnych nierozstrzygniętych spraw prawnych.

Dalton Gomez, który dorastał w południowej Kalifornii, jest znanym pośrednikiem na rynku luksusowych nieruchomości, a jego kariera na tym polu trwa już dekadę. Para została po raz pierwszy zauważona razem w lutym 2020 roku, kiedy przyłapano ich na pocałunku w jednej z restauracji w Los Angeles. Ich związek zyskał na popularności, gdy pojawili się razem w teledysku “Stuck With U” – duetu Ariany Grande i Justina Biebera.

Grande, laureatka dwóch nagród Grammy, kontynuuje swoją karierę artystyczną, wydając siódmy album studyjny “Eternal Sunshine”. Dodatkowo, wokalistka ma zagrać rolę Glindy, dobrej wiedźmy, w filmowej adaptacji musicalu “Wicked”, u boku nagrodzonej Tony – Cynthia Erivo, nagrodzonej Oscarem – Michelle Yeoh i znanego aktora Jeffa Goldbluma. Premiera filmu zaplanowana jest na listopad tego roku.

Ariana Grande stała się również symbolem siły po tragicznym ataku terrorystycznym w Manchester Arena w 2017 roku, gdzie po jej koncercie doszło do eksplozji bomby, zabijając 22 osoby. Pomimo osobistych i zawodowych wyzwań, Grande pozostaje jedną z najbardziej wpływowych postaci w światowej muzyce pop.