Kawiarnie i restauracje ponownie otwarte we Francji

Ogródki kawiarniane i restauracyjne w Paryżu zostały ponownie otwarte dla klientów. Decyzja jest kolejnym etapem łagodzenia restrykcji wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa.
W większości regionów we Francji umożliwiono korzystanie z restauracji i kawiarni w całości. Jedynie w regionie Ile de France z Paryżem włącznie, zezwolono tylko na otwarcie ogródków.

zdjęcie

Jak dotąd we Francji potwierdzono ponad 186 tys. przypadków zakażenia koronawirusem. Liczba ofiar przekroczyło 28,6 tys.

Wybrane dla Ciebie