Fotopułapki. Sposób bydgoskich strażników miejskich na walkę ze śmieciarzami

W Bydgoszczy trwa akcja “Zero tolerancji dla śmiecenia”. W mieście zamontowano ponad 50 fotopułapek. Urządzenia wykrywają ruch i robią zdjęcia, kiedy ktoś wyrzuca śmieci tam, gdzie nie powinien. Oprócz wystawiania mandatów strażnicy zobowiązują śmiecących, aby po sobie posprzątali.

zdjęcie

Jak informują sami strażnicy, najwięcej odpadów, to tzw. elektrośmieci.

Wybrane dla Ciebie