Cieszę się, że sąd podniósł karę - powiedziała Renata Szamiel z Prokuratury Okręgowej w Słupsku.
Z wyroku zadowolona jest rodzina zamordowanej kobiety.
Uważam, że wyrok 25 lat jest bardziej sprawiedliwym wyrokiem niż 15 lat, które zostało orzeczone w sądzie pierwszej instancji - ocenił brat Angeliki Dariusz Flitta.
Obrońca skazanego Marek Kobyłecki nie wyklucza skargi kasacyjnej.
Uważam, że pewne okoliczności podniesione przez sąd nie mają się tak, jak to faktycznie zostało stwierdzone - stwierdził Kobyłecki.