Black Friday zaczynaj z Ceneo – tysiące kuponów rabatowych już 25.11.2021

iPhone w promocji na Black Friday? W tym roku to możliwe. Wszystko dzięki Ceneo.pl, które postanowiło pokazać, co oznaczają prawdziwe okazje.

Black Friday zaczynaj od Ceneo

25 listopada warto wpisać w swojej przeglądarce adres Ceneo.pl. Jedna z największych platform sprzedaży online w Polsce udowodni, że Black Friday nie jest jedynie zabiegiem marketingowym, a faktycznie tego dnia można upolować bardzo dobre okazje.

Jak działają promocje Ceneo w Black Friday 2022?

W Black Friday na Ceneo.pl pojawią się kupony o wartości nawet do 200 złotych. Używając opcji Kup Teraz, będzie można obniżyć cenę wybranego produktu o wartość kuponu. Tysiące kuponów, które przygotował serwis, ważne będą do wyczerpania limitu lub do 28 listopada.

Kliknij w poniższą grafikę i sprawdź co przygotowało Ceneo na Black Friday 2022:

Warto przeczytać: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/warto-wiedziec-black-friday

Jakie produkty będą w promocji na Black Friday 2022?

W Black Friday będzie można obniżyć ceny ponad 200 produktów. Co ważne, obniżka w dużej części będzie dotyczyć przedmiotów, które w 2021 roku są obiektem pożądania wielu osób. Łowcy promocji z pewnością zwrócą uwagę na:

  • słuchawki Apple AirPods Pro,
  • Xiaomi Mi Band 7,
  • smartfon Samsung Galaxy A52s,
  • oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 4 Pro.

To tylko kilka przykładów, okazje czekają w każdej z kategorii dostępnych na Ceneo.

Black Friday 2022 to kumulacja kuponów, ale z niektórych można skorzystać już od dłuższego czasu. Codziennie o 10.00 na stronie głównej Ceneo.pl pojawiają się oferty, w której rabaty sięgają nawet 70%.

Sprawdź, jak odblokować gorące kupony: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek

Darmowa dostawa z Ceneo Free

Ceneo oferuje również program darmowej dostawy – Ceneo Free. To program, dzięki któremu można skorzystać z kuponu zapewniającego darmową przesyłkę. Wystarczy zrobić zakupy w Kup Teraz za minimum 40 złotych. Bez zobowiązań, bez abonamentu, wszystko w Kup Teraz.