Teraz prokuratura będzie badała okoliczności stwierdzonego u noworodka uszkodzenia szyi oraz będzie zajmowała się przestępstwem związanym ze współżyciem z osobą nieletnią. Sprawą zajmie się też Sąd Rodzinny.
Matka dziecka cały czas przebywa w szpitalu i jest pod opieką psychologa.