Wpłynęło zawiadomienie z jednej ze szkół w Bielsku-Białej, że uczennica szóstej klasy najprawdopodobniej jest w ciąży - powiedział Roman Szybiak z policji w Bielsko-Białej.|
Tą sprawą zajmowali się policjanci z Wydziału Do Spraw Nieletnich i Patologii. Zebrali komplet materiałów, o tym czy ta dziewczyna jest w ciąży i kto może być ojcem dziecka i przekazali je do sadu w Bielsku-Białej