“To nie jest ani Bollywood, ani Hollywood, tylko po prostu nasza polska rzeczywistość”. Posłanki opozycji o aferze wizowej

Ja nie wierzę w żadne wyjaśnienia tych prokuratorów. Od 15 października będzie nowa prokuratura. Tych ludzi będzie trzeba po prostu powsadzać do więzienia – mówiła w “Faktach po Faktach” Kinga Gajewska z Koalicji Obywatelskiej, komentując konferencję prasową w Prokuraturze Krajowej w sprawie afery wizowej w MSZ. – Odpolityczniona prokuratura w zasadzie powinna wejść do każdego ministerstwa, do każdego resortu zarządzanego przez PiS – stwierdziła Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy.

– Wizy polskie były sprzedawane pod pretekstem, że te osoby, które przyjeżdżają z Indii, są aktorami Bollywoodu i później były przerzucane z Polski do Stanów Zjednoczonych. To jest wielka, gigantyczna afera międzynarodowa. I to nie jest ani Bollywood, ani Hollywood, tylko po prostu nasza polska rzeczywistość. Afera, jedna z największych afer XXI wieku – oceniła Kinga Gajewska z Koalicji Obywatelskiej.