Kamil Grosicki przejdzie do Legii Warszawa?

Kamil Grosicki w obecnym sezonie wystąpił tylko w trzech meczach Premier League. W styczniu skrzydłowy zagrał od pierwszej minuty przeciwko Wolverhampton i West Ham United.

Jednak w kolejnych trzech spotkaniach West Bromwich Albion reprezentanta Polski nie było nawet w kadrze meczowej. Brak regularnej gry w klubie może być dla 32-latka dużym problemem w kontekście tegorocznych mistrzostw Europy. Grosicki odrzucił niedawno ofertę Nottingham Forest. Do skutku nie doszedł także transfer do Dijon. Zimowe okno transferowe w Anglii i we Francji zamknęło się 1 lutego.
Agent piłkarza, Jerzy Kopiec, we wtorek (2.02) zamieścił na Instagramie zdjęcie sprzed stadionu Legii Warszawa. Kamil Grosicki były wzmocnieniem drużyny ze stolicy i co wielce prawdopodobne miałby pewne miejsce w pierwszym składzie aktualnych mistrzów Polski. Sytuacja kadrowa zespołu Czesława Michniewicza jest nieciekawa, gdyż zimą odeszło z klubu kilku piłkarzy. Transfer do Legii byłby dla Kamila Grosickiego powrotem do Ekstraklasy po 10 latach. Skrzydłowy w latach 2009-2010 grał w Jagiellonii Białystok, a wcześniej występował w Legii Warszawa, do której trafił z Pogoni Szczecin