Fortuna uśmiechnęła się w Zakopanem. Rekordowa wygrana w Lotto

W sobotni wieczór, 24 lutego, losowanie Lotto przyniosło ogromną radość jednemu z graczy, który zgarnął główną wygraną w wysokości blisko 8,2 miliona złotych. Szczęśliwy kupon został wysłany z punktu przy ulicy Krupówki 69 w Zakopanem, jak poinformował Totalizator Sportowy.

To właśnie tamtejszy mieszkaniec lub turysta zdecydował się na zakup zakładu, który okazał się kluczem do ogromnej fortuny.

Wylosowane liczby, które zapewniły zwycięstwo, to 4, 10, 13, 21, 22, 49. Ta wyjątkowa kombinacja przyniosła szczęśliwemu graczowi 8 175 894,50 zł. Po odliczeniu 10-procentowego podatku, który jest pobierany od każdej wygranej przekraczającej 2280 zł, na konto zwycięzcy wpłynie ostatecznie 7 358 305,05 zł. To imponująca suma, która z pewnością zmieni życie szczęśliwca.

Ciekawostką jest, że to już czwarta tak wielka wygrana w historii Zakopanego, jednak żadna z poprzednich nie była tak wysoka. Tym samym, miasto u podnóża Tatr ma nowy lokalny rekord wysokości wygranej w Lotto, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego wydarzenia.

Zakup zakładu Lotto jest możliwy za jedyne 3 złote, a gracze mają możliwość samodzielnego wybrania 6 z 49 liczb lub skorzystania z opcji “na chybił trafił”. Szczęście, które tym razem dopisało w Zakopanem, pokazuje, że nawet mała inwestycja może przynieść życiową zmianę i niezapomniane emocje.