„Dodaj 20 cali” i zobacz sport w nowej odsłonie. Wystartowała kampania promująca telewizory QLED i Neo QLED

„Dodaj 20 cali” – pod takim hasłem wystartowała najnowsza kampania Samsung, promująca modele QLED i Neo QLED 2021 o większych przekątnych ekranu. Telewizory te świetnie sprawdzą się m.in. podczas oglądania transmisji sportowych, pozwalając przeżywać emocje wielkiego formatu. Działania obejmują kanały digital, social media oraz PR.

Kampania „Dodaj 20 cali” zachęca do odkrywania możliwości wielkoekranowych telewizorów QLED i Neo QLED. Większy ekran, to jeszcze więcej emocji, doświadczeń i spektakularnych efektów. Dzięki Super Dużym TV najlepsze sportowe wydarzenia przeniosą się wprost do naszego salonu, pozwalając wciągnąć widzów w sam środek akcji. Jeżeli dodamy do tego niezwykle realistyczne kolory i przestrzenne brzmienie, kibice doświadczą równie intensywnych emocji, jak podczas oglądania turniejów piłkarskich ze stadionowych trybun.

 

Dlatego, jeśli bierzemy pod uwagę wymianę telewizora na nowszy, warto wcześniej przeanalizować, czy w domowym salonie nie zmieściłby się jednak większy ekran. Zwłaszcza, że aż 98 proc. konsumentów, którzy kupili Super Duży TV (czyli taki o wielkości 75” i większej), byli bardzo zadowoleni ze swojego wyboru[1]. Ponadto z danych firmy Samsung wynika, że 8 na 10 konsumentów dokonało zmiany ekranu na większy.

 

Głębia kontrastu i dźwięku

 

Cechą charakterystyczną telewizorów QLED jest 100% Natężenie Kolorów, które odkrywa żywe, zapierające dech w piersiach barwy. Technologia Quantum Dot wypełnia obraz miliardem odcieni kolorów, które będą intensywne niezależnie od jasności. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie zadba o to, aby każdy detal był niezwykle wyraźny, wydobywając głęboką czerń i biel. Ponadto Szeroki Kąt Widzenia sprawi, że każde miejsce przed ekranem będzie równie doskonałe, a tym samym kibicowanie w gronie znajomych stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Pora dnia oglądanych piłkarskich spotkań także przestaje mieć znaczenie. Funkcja Adaptacji Obrazu reaguje na panujące dookoła warunki i cały czas reguluje jasność, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie cieszyć się perfekcyjnym obrazem także podczas popołudniowego meczu.

 

Z kolei telewizory Samsung Neo QLED 8K i 4K stanowią idealną synergię wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki której widzowie doświadczą jeszcze bardziej realistycznych wrażeń podczas oglądania transmisji wydarzeń sportowych, filmów czy w trakcie gry. Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek. Kluczową rolę w procesie poprawy wyświetlanych treści odgrywa także potężny Procesor Neo Quantum 8K lub 4K, który analizuje odtwarzane treści i przy pomocy inteligentnego skalowania pozwala cieszyć się jakością jak najbardziej zbliżoną do 8K lub 4K.

 

Perfekcyjne brzmienie to zasługa systemu odpowiednio rozmieszczonych głośników w telewizorach QLED i Neo QLED oraz funkcji Dźwięku Podążającego za Obiektem. Wszystkie modele są także kompatybilne z soundbarami z Q-serii. Za sprawą funkcji Q-Symphony dźwięki płynące z obu urządzeń zostaną zsynchronizowane, zapewniając jeszcze bardziej wzmocnione i wciągające brzmienie.

 

Kampania promująca nowe telewizory QLED i Neo QLED potrwa do 13 czerwca 2021 roku. Za część kreatywną oraz materiały graficzne odpowiadają agencje K2 oraz VML&RY, za spoty reklamowe – agencja K2, zaś za działania PR – agencja d*fusion communication.