Mam nadzieję, że na przełomie roku będziemy znali lokalizacje, w których staną te urządzenia. Będą to miejsca szczególnie niebezpieczne, miejsca w których dochodzi do zdarzeń drogowych, tam gdzie giną ludzie - powiedział Wojciech Król, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
Montaż nowych urządzeń rozpocznie się w przyszłym kwartale nowego roku.