Porzucili psy w lesie i uciekli. 19-latka i jej partner z zarzutami znęcania się nad zwierzętami
Dwa bezbronne psy zostały przywiązane do słupa na odludnym skrzyżowaniu leśnych dróg w powiecie otwockim i zostawione samym sobie – bez jedzenia, wody i możliwości swobodnego ruchu. Zwierzęta uratowano dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i służb.