Wykorzystujemy replikę Warszawy jaką mamy, żeby jeździć do szkół i prezentować młodzieży ten unikalny model samochodu. Chcemy opowiadać o naszych bohaterach - Janie Pawle II i Stefanie Wyszyńskim.
To jest też kawałek historii życia codziennego, bo ta Warszawa szczególnie fascynuje naszych młodszych odbiorców. Oni mogą zobaczyć kawałek prawdziwej techniki, zobaczyć jak wyglądały samochody kilkadziesiąt lat temu – powiedział Piotr Dmitrowicz z Muzeum Jana Pawła II I Prymasa Wyszyńskiego.