Ponad 3 promile i kłamstwa! 37-latka prowadziła auto po alkoholu w Łomży
Funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki zatrzymali 37-letnią kobietę, która prowadziła samochód, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu.Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od świadka, który widział, jak kobieta piła alkohol, a następnie wsiadła za kierownicę Opla w Konarzycach i ruszyła w stronę Łomży.