Zakończyliśmy prace na prawym brzegu Wisły, czyli tam, gdzie będzie wejście do kolektora idącego od Czajki. Zostały zakończone prace na moście oraz próby szczelności na tamtym odcinku. W trakcie trwających prób na lewym brzegu Wisły, okazało się, że trzeba wprowadzić pewne zmiany w samym doprowadzeniu do pomp. Te zmiany są w tej chwili wprowadzane - powiedział Dworczyk.|
W nocy zostaną zalane obie rury, bo muszą być zalane jednocześnie. Jeżeli do rana nie będzie żadnych niepokojących sygnałów, które będzie można w tym czasie zaobserwować, to od rana już zacznie się w pełnym wymiarze tłoczenie nieczystości do Czajki