Dwa przemycone orangutany wracają do Indonezji
Dwa nielegalnie sprowadzone do Tajlandii orangutany wrócą do domu w Indonezji. Władze mają nadzieję, że będzie to jasny sygnał dla przemytników i handlarzy egzotycznymi zwierzętami. Dwa naczelne były pod opieką tajskich władz przez ponad pięć lat.