„Idę, bo się nie boję”. Marsz Równości przeszedł ulicami Częstochowy po raz czwarty
Marsz Równości przeszedł ulicami Częstochowy po raz czwarty. Kilkaset osób demonstrowało z tęczowymi flagami oraz transparentami z hasłami takimi, jak: „idę, bo się nie boję”, „człowiek, szacunek, równość”, czy „wszyscy kochają tak samo”.