Próbowali wymusić 2 miliony złotych podczas napadu z użyciem broni
Czterech mężczyzn, którzy chcieli wymusić ponad 2 mln zł zatrzymali policjanci z KWP w Poznaniu. Sprawcy podczas napadu w Wolsztynie posługiwali się bronią. Zatrzymani zostali przez policyjnych antyterrorystów w Gdańsku, Olsztynie i Suwałkach. Grozi im do 15 lat więzienia.