Mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze budynku w Tarnowie. Wcześniej miał tam zostać uwięziony i pobity

28-letni mężczyzna wyskoczył przez okno z mieszkania na trzecim piętrze. Wcześniej miał w nim zostać pobity przez dwóch innych mężczyzn, twierdził też, że nie mógł wydostać się na zewnątrz. Dlatego wyskoczył przez okno, nie zdając sobie sprawy, jak wysoko się ono znajduje.

zdjęcie

Jak relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek z policji w Tarnowie, dwóm mężczyznom postawiono zarzut pobicia i czasowego pozbawienia wolności innej osoby. W mieszkaniu znaleziono niewielkie ilości narkotyków.

Wybrane dla Ciebie