• Polska
  • Świat
  • Polityka
  • Sport
  • Biznes
  • Kontakt
  • Show-Biznes
  • Lifestyle
  • Śląsk
  • Piłka
  • Podróże
  • Pomorze
  • Poradniki
  • Skoki Narciarskie
  • Moto
  • Transport i Komunikacja
  • Warszawa
  • Wideo
  • Wielkopolska
  • Wrocław
  • Zdrowie
  • Kulinaria
  • Aerobaltic
  • Ciekawostki
  • Dom
  • F1
  • Koronawirus w Polsce
  • Koszykówka
  • Kraków
  • Kultura
  • Kultura i Sztuka
  • Łódź
  • Lublin
  • Małopolska
  • Mazury
  • Moda
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie iPolska24:
Tysiąc lat historii, tysiące emocji. Za nami premiera widowiska "Orzeł i Krzyż"
Tysiąc lat historii, tysiące emocji. Za nami premiera widowiska "Orzeł i Krzyż"
Kunal Shah – indyjski wizjoner fintechu – nowym szefem WhatsApp. Zaskakująca nominacja od Meta
Kunal Shah – indyjski wizjoner fintechu – nowym szefem WhatsApp. Zaskakująca nominacja od Meta
Tragedia na drodze w Dąbiu Kujawskim. Matka i 13-letnia córka zginęły po uderzeniu w drzewo
Tragedia na drodze w Dąbiu Kujawskim. Matka i 13-letnia córka zginęły po uderzeniu w drzewo
Irlandia inwestuje 228 mln euro w kolej między Irlandią Północną a Republiką. Ogromne pieniądze na wspólną przyszłość wyspy
Irlandia inwestuje 228 mln euro w kolej między Irlandią Północną a Republiką. Ogromne pieniądze na wspólną przyszłość wyspy
Polska w G20, ale demografia i energia mogą zatrzymać nasz rozwój. Prezydent Nawrocki bije na alarm
Polska w G20, ale demografia i energia mogą zatrzymać nasz rozwój. Prezydent Nawrocki bije na alarm
Rozbili szlak migrantów i narkotyków! Śląscy policjanci i Straż Graniczna zatrzymali kolejnych pseudokibiców
Rozbili szlak migrantów i narkotyków! Śląscy policjanci i Straż Graniczna zatrzymali kolejnych pseudokibiców
  • Polska
  • Świat
  • Polityka
  • Sport
  • Biznes
  • Kontakt

elektrownie w niemczech

Do 2038 roku Niemcy zlikwidują wszystkie elektrownie opalane węglem brunatnym

Do 2038 roku Niemcy zlikwidują wszystkie elektrownie opalane węglem brunatnym

Niemiecki minister gospodarki oraz energii zapowiedział, że do 2038 roku państwo zrezygnuje z elektrowni węglowych. Rządowi federalnemu udało się w tym zakresie osiągnąć porozumienie ze spółkami energetycznymi. Za likwidacje elektrowni, firmy energetyczne otrzymają rekompensaty, których łączna wartość wyniesie ponad 4,3 mld euro.
17 stycznia 2020, 01:00

    © iPolska24
  • · Polityka prywatności
  • · Kontakt