Polska
Świat
Polityka
Sport
Biznes
Kontakt
Show-Biznes
Lifestyle
Śląsk
Piłka
Podróże
Pomorze
Poradniki
Skoki Narciarskie
Moto
Transport i Komunikacja
Warszawa
Wideo
Wielkopolska
Wrocław
Zdrowie
Kulinaria
Aerobaltic
Ciekawostki
Dom
F1
Koronawirus w Polsce
Koszykówka
Kraków
Kultura
Kultura i Sztuka
Łódź
Lublin
Małopolska
Mazury
Moda
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie
iPolska24
:
Lubelski Kurator Oświaty zatrzymany przez CBA! Korupcja przy wielkim zamówieniu na 100-lecie instytucji
Afera VAT na 795 milionów złotych! Śląska KAS rozbiła międzynarodowy gang fikcyjnych faktur w branży kosmetycznej
Fałszywe certyfikaty ochroniarzy za łapówki! 68-letni dyrektor i 7 "klientów" zatrzymanych w Gdańsku
Policjanci uratowali życie przygniecionemu mężczyźnie! Błyskawicznie założyli opaskę uciskową i walczyli o każdą sekundę
Droga energia uderza w Japonię! Inflacja przyspiesza, a Bank Japonii rozważa podwyżkę stóp mimo choroby prezesa
Pijany kierowca karawanu z trumną w środku! 2,5 promila alkoholu i slalom po drodze.
Polska
Świat
Polityka
Sport
Biznes
Kontakt
anonymus
Anonymous ujawnia dane spółki Gazpromu
Gazprom zhakowany – podaje telewizja Biełsat. Hakerzy uderzyli w zależną od Gazpromu spółkę Gazprom Linde Engineering. Do sieci wyciekło 728 GB danych
14 kwietnia 2022, 14:58
Anonymous przejęli monitoring Kremla.
Hakerzy z grupy The Black Rabbit World działający z ramienia Anonymous mieli uzyskać dostęp do systemu monitoringu Kremla. Do sieci trafiło przejęte nagranie z tamtejszych obrad.
7 kwietnia 2022, 16:14
Grupa Anonymous włamała się do rosyjskiego Banku Centralnego.
Hakerzy z grupy Anonymous poinformowali w czwartek na Twitterze, że włamali się do danych rosyjskiego Banku Centralnego i zagrozili ujawnieniem dziesiątek tysięcy tajnych akt.
24 marca 2022, 08:29