Sto kabrioletów na stulecie niepodległości. Parada w Poznaniu!

W Dzień Flagi ulicami Poznania przejechała parada stu kabrioletów. Przejazd zorganizowano z okazji stulecia odzyskania niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W wydarzeniu wzięli udział kierowcy z wielu miast Polski, a także zagranicy. 

zdjęcie
Jest to rok bardzo szczególny i chcemy te wielkie rocznice promować - Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski.
Wybrane dla Ciebie