Sterroryzowali mieszkańców, użyli siły, gróźb karalnych, niebezpiecznego przedmiotu. Ograbili mieszkańców z pieniędzy, telefonu komórkowego, ukradli również samochód - poinformował Tomasz Mogielski z policji w Będzinie.
Zatrzymany kierowca miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Wiadomo, że w listopadzie zeszłego roku opuścił zakład karny. Drugi z podejrzanych jest nadal poszukiwany.