PolskaZnana wokalistka zatrzymana za jazdę po wpływem alkoholu. Miała dwa promile.

Znana wokalistka zatrzymana za jazdę po wpływem alkoholu. Miała dwa promile.

Mokotowscy policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile – poinformował rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Według informacji PAP, zatrzymana to Beata P. współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Znana wokalistka zatrzymana za jazdę po wpływem alkoholu. Miała dwa promile.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata P. (znana jako Beata K. – red. ) miała prowadzić swoje auto marki BMW. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Według nieoficjalnych informacji, 61-letnia wokalistka zespołu Bajm miała jechać od krawężnika do krawężnika “zygzakiem”. Zauważył to jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz zablokował P. jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

ak poinformował rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. – Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie – podał policjant.

– Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej – podkreślił podkomisarz.

Po zatrzymaniu Beata P. została zwolniona do domu. 61-latka ma się zgłosić w czwartek na policję, gdzie ma usłyszeć zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn może grozić do dwóch lat więzienia.

Beata P. to współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Wybrane dla Ciebie