Polska
Świat
Polityka
Sport
Biznes
Kontakt
Show-Biznes
Lifestyle
Śląsk
Piłka
Podróże
Pomorze
Poradniki
Skoki Narciarskie
Moto
Transport i Komunikacja
Warszawa
Wideo
Wielkopolska
Wrocław
Zdrowie
Kulinaria
Aerobaltic
Ciekawostki
Dom
F1
Koronawirus w Polsce
Koszykówka
Kraków
Kultura
Kultura i Sztuka
Łódź
Lublin
Małopolska
Mazury
Moda
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie
iPolska24
:
Fałszywe certyfikaty ochroniarzy za łapówki! 68-letni dyrektor i 7 "klientów" zatrzymanych w Gdańsku
Policjanci uratowali życie przygniecionemu mężczyźnie! Błyskawicznie założyli opaskę uciskową i walczyli o każdą sekundę
Droga energia uderza w Japonię! Inflacja przyspiesza, a Bank Japonii rozważa podwyżkę stóp mimo choroby prezesa
Pijany kierowca karawanu z trumną w środku! 2,5 promila alkoholu i slalom po drodze.
Silne trzęsienie ziemi na Sulawesi! 6,7 w skali Richtera wstrząsnęło Palu – ludzie w panice uciekali ze szpitali
19-latka okradła Mercedesa, ukradła rasowego królika i miała przy sobie mefedron!
Polska
Świat
Polityka
Sport
Biznes
Kontakt
nowy wariant koronawirusa
Eris: Nowy wariant koronawirusa gwałtownie się rozprzestrzenia
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała ostrzeżenie dotyczące nowego wariantu SARS-CoV-2, znanego jako Eris, który zaczął się gwałtownie rozprzestrzeniać na całym świecie.
10 sierpnia 2023, 08:58
Nowy wariant koronawirusa w Afryce.
Po wykryciu skoku zakażeń w okolicach Johannesburga naukowcy z Republiki Południowej Afryki (RPA) zidentyfikowali odpowiedzialny za to nowy wariant SARS-CoV-2. Ma niespotykaną wcześniej liczbę mutacji w kluczowych punktach genomu. W obawie przed nim Wielka Brytania wstrzymała wczoraj loty z sześciu państw Afryki. Kilka godzin później Izrael i Singapur zapowiedziały to samo.
26 listopada 2021, 10:58