Metropolita białostocki, arcybiskup J. Guzdek o sprawie księdza A. Dębskiego: To wielki ból, wielki wstyd, wielkie zgorszenie
Metropolita białostocki, arcybiskup Józef Guzdek, zabrał głos w sprawie rzecznika kurii księdza Andrzeja Dębskiego, który miał wysyłać do jednej z kobiet wulgarne wiadomości i filmy z seksualnymi propozycjami.