Bożonarodzeniowy opłatek w parlamencie

Parlamentarny opłatek – to doroczna tradycja, w trakcie uroczystości przemawiali marszałkowie Sejmu i Senatu: Elżbieta Witek i Tomasz Grodzki. Oboje podkreślali potrzebę pamiętania w tym czasie o uchodźcach z Ukrainy.

zdjęcie

– Przed nami święta Bożego Narodzenia. Święta obchodzone w szczególnym czasie, szczególnych okolicznościach i wyjątkowo trudnym momencie. Za nami trudny rok, nie wiemy, co będzie przed nami – mówiła marszałek Witek.

Marszałek Senatu zaapelował, “abyśmy przy stole wigilijnym pomyśleli o naszych siostrach i braciach z Ukrainy”.

Wybrane dla Ciebie